Ceník

Lekce jógy:

Lekce jógy 1,5 h – jednorázový vstup: 150 Kč

Lekce jógy 1h – jednorázový vstup: 120 Kč

Výše uvedené ceny zahrnují zapůjčení jógových pomůcek, včetně jógamatky.

V rámci bonusového programu můžete sbírat bodíky za odcvičené lekce. Při dosažení 10 nasbíraných bodíků je pro vás připravena odměna v podobě 50% slevy na další lekci. Bližší informace dostane u lektora.

Pro milovníky předplatného je možné si své lekce předplatit. Permanentky je možné zakoupit ve dvou provedeních, a to:

Permanentka pro 60 minutové lekce (cena 1.000 Kč, obsahuje 10 vstupů a je platná 3 měsíce) Permanentka pro 90 minutové lekce (cena 1.300 Kč, obsahuje 10 vstupů a je platná 3 měsíce)

Permanentka není vázána na jméno a je možné ji uhradit buď hotově u lektora či převodem přes účet, ovšem vždy po předchozí domluvě s lektorem.

U otevřených lekcí je vhodné si svůj cvičící prostor rezervovat dopředu u vašeho lektora. Rezervaci můžete udělat e-maliem, telefonicky či přes sms. Rezervace je závazná. Pakliže se stane, že se lekce nebudete moci v poslední chvíli zúčastnit, je možné, ji (opět telefonicky či emailem) zrušit. Však pozor. Lekci je možné odhlásit nejpozději 2 hodiny před její začátkem. Při včasném „nedohlášení se“ z lekce či opakovaném „nedostavování se“ na rezervované hodiny, si studio vyhrazuje právo na následné doúčtovaní ušlého zisku (tedy zpětného uhrazení neodhlášených lekcí). Děkujeme, že tuto skutečnost chápete a respektujete. A pevně věříme, že podobných kroků nebude nutné v budoucnu využívat.